Pomoc i kontakt

Konto

O Sklepie

Firma PAKOS powstała w 1994 r. i rozpoczęła swoją działalność od handlu opakowaniami rolniczymi. Z czasem oferowany asortyment powiększył się o kolejne artykuły, m.in.: środki ochrony roślin, nawozy, nasiona. Obecnie posiadamy szeroką gamę produktów wykorzystywanych w rolnictwie, ogrodnictwie, sadownictwie i szkółkarstwie, oferując produkty zarówno do użytku profesjonalnego jak i amatorskiego.
 
Prowadzimy dużą hurtownię w Kościelnej Wsi oraz oddziały w Tłokini Wielkiej i Żelazkowie. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił nam stać się zaufanymi partnerami handlowymi renomowanych polskich oraz zagranicznych firm. Stawiamy na jakość dbając o to, by do naszych klientów trafiały tylko produkty wysokiej klasy. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania gwarantujące skuteczne i efektywne działanie. Atuty, dzięki którym osiągnęliśmy sukces to: bogaty asortyment oraz doradcy handlowi służący profesjonalną obsługą oraz radą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy
 
W naszym sklepie internetowym rolno-ogrodniczy.pl znajdziesz pełen asortyment produktów.
 
Nasiona polskie z firm m.in.: Plantico, Spójnia, Polan, Pnos, Legutko.
Nasiona zagraniczne firm m.in.: Hazera, Clause, Bejo, Nunhems, Rijk Zwaan, Enza Zaden, Moravoseed, Syngenta Seeds, Seminis, Alseed, Bakker Brothers, Sakata, Yuksel, Vilmorin.
Środki ochrony roślin profesjonalne i hobby z fim m.in.: Adama, Bayer, BASF, Belchim, Ciech Sarzyna, Corteva, DuPont, FMC, Globachem, Innvigo, Monsanto, Nufarm, Syngenta, Synthos, Sumin, Substral, Twój Ogród, Protect Garden.
 
Nawozy polowe, ogrodnicze z firm m.in.: ICL, Yara, Haifa, Adob, Atlantica, Arkop, Ekodarpol, Ekoplon, Insol, Inco, Intermag, Grupa Azoty, Sumi Agro, UPL, Bioekor, Florovit, Agrecol, Ziemovit.
 
Oferujemy także różnego rodzaju akcesoria rolnicze m.in.: opakowania rolnicze, skrzynki, wiadra i beczki do kiszenia, worki raszlowe i polipropylenowe, agrowłókniny, folie, narzędzia, siewniki, sznurki, odzież ochronna BHP i wiele innych artykułów do produkcji rolnej i ogrodniczej.
Posiadamy produkty potrzebne dla roślin w polu, w ogrodzie, w sadzie, pod osłony, w szklarni a także przy domu, na tarasie czy balkonie. Nasz pełen asortyment sprawia, że posiadamy lek na wszystkie potrzeby rolno-ogrodnicze i możesz się w nim poczuć jak w Aptece Rolnika.
 
Towar możesz zamówić przez internet na naszej stronie rolno-ogrodniczy.pl z wysyłką lub odebrać w naszych punktach stacjonarnych:
 
ul. Poznańska 12f, 62-811 Kościelna Wieś,
Tłokinia Wielka 23, 62-860 Opatówek,
Żelazków 134, 62-817 Żelazków.
 
 
Sklep internetowy jest własnością firmy Pakos Niemiec Sp. z o.o..
 
NIP: 6080120731
REGON: 521367131

Zamknij wyszukiwarkę

{INPUT_SZUKAJ_OPIS}