Pomoc i kontakt

Konto

Fasola szparagowa zielona Paulista 5 tys. nas. Standard

  • Dostępność: Chwilowy brak towaru
  • Producent: Seminis
  • Szybka wysyłka

   Dostawa produktów nawet na drugi dzień roboczy

  • Darmowa dostawa

   Dla wszystkich zamówień powyżej 1 500 zł, przy 1 paczce do 30kg i przedpłacie na konto

  • Kontakt z nami

   Zadzwoń: +48 695 989 864

  Cena:

  84,00 zł

  Koszt wysyłki: od 15,00 zł

  Opis produktu

  Fasola Paulista to nasiona z firmy Seminis. Jedna z podstawowych odmian fasoli uprawianych w Polsce. Zapewnia niezawodne i stabilne plonowanie w różnych warunkach uprawowych. Tolerancyjna na stres powodowany przez upały i suszę, wyróżnia się dobrą zdrowotnością polową, zwłaszcza w rejonach zagrożonych występowaniem chorób bakteryjnych. Wzniosły pokrój sztywnych roślin i bardzo wysokie osadzenie skoncentrowanych strąków umożliwiają efektywny zbiór mechaniczny. Strąki Paulisty nie przerastają i pozostają przez długi okres mięsiste, wydłużając okres ich zbioru. Strąki są proste, o gładkiej powierzchni i ciemnozielonej barwie, wolne od wyściółki pergaminowej i włókna. Odmiana wysoko ceniona przez przemysł przetwórczy.


  Norma wysiewu fasoli wynosi od 50-80 kg/ha lub 200-400 tys. szt./ha, w zależności od masy 1000 nasion uprawianej odmiany i wartości użytkowej nasion.

  Środki ochrony roślin przeznaczone dla użytkowników profesjonalnych mogą być zbywane osobom pełnoletnim, które ukończyły odpowiednie szkolenie określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie”

  • Szybka wysyłka

   Dostawa produktów nawet na drugi dzień roboczy

  • Darmowa dostawa

   Dla wszystkich zamówień powyżej 1 500 zł, przy 1 paczce do 30kg i przedpłacie na konto

  • Kontakt z nami

   Zadzwoń: +48 695 989 864

  Zapytaj o ten produkt

  Masz pytania odnośnie tego produktu? Skorzystaj z formularza kontaktowego.

  Przepisz kod z obrazka

  weryfikator

  Zamknij wyszukiwarkę

  {INPUT_SZUKAJ_OPIS}