Pomoc i kontakt

Konto

UkryjPokaż filtry

Filtruj produkty

Opcje dodatkowe

Osy i szerszenie

NA OSY I SZERSZENIE

Zastanawiasz się może, jak pozbyć się nieproszonych gości z ogrodu? Sięgnij po dostępne u nas środki na szerszenie i osy. Oferta sklepu obejmuje różnorodne preparaty, które są bezpieczne dla człowieka, a także skutecznie przeciwdziałają owadom latającym i biegającym. Środki biobójcze pomogą pozbyć się pojedynczych osobników oraz całych gniazd z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa! Jakie preparaty na szerszenie wybrać? Które środki na osy warto zastosować i dlaczego?z 1

Draker 100ml

Draker 100ml

Przechowalnia

39,79 zł

Draker 250ml

Draker 250ml

Chwilowy brak towaru

Przechowalnia

70,93 zł

Draker RTU 1L preparat owadobójczy

Draker RTU 1L preparat owadobójczy

Przechowalnia

34,92 zł

Draker RTU 400ml

Draker RTU 400ml

Przechowalnia

21,50 zł

Duracid 500ml Spray

Duracid 500ml Spray

Przechowalnia

25,78 zł

Duracid 750ml

Duracid 750ml

Przechowalnia

39,27 zł

Gardax 500ml

Gardax 500ml

Chwilowy brak towaru

Przechowalnia

77,00 zł

z 1

Preparaty na osy i szerszenie – sprawdzone rozwiązania

Owady takie jak osy czy szerszenie lubią budować gniazda przy dachach budynków mieszkalnych i użytkowych, w opuszczonych budynkach gospodarczych, na drzewach w ogrodach lub bezpośrednio w ziemi. Jeśli stanowią zagrożenie dla człowieka, należy je usunąć. Nasz sklep ogrodniczy ma w asortymencie rozmaite preparaty na osy i szerszenie, które bez problemu dostosujesz do swoich potrzeb. Są to środki przeznaczone do zwalczania i odstraszania tych owadów. Specjalistyczny preparat na gniazda os, preparat na osy ziemne czy preparat na osy w domu to tylko nieliczne pozycje godne uwagi z naszej oferty. Dostępne są środki w sprayu, w formie emulsji, do przygotowania oprysku lub tworzące pianę na spryskanej powierzchni, także w różnych pojemnościach, dzięki czemu każdy znajdzie u nas to, czego potrzebuje! Część z tych produktów działa natychmiastowo, zabijając owady w kontakcie z preparatem, podczas gdy inne mają długotrwałe działanie zapobiegające powrotowi owadów. Niektóre są przeznaczone do stosowania na zewnątrz, inne zaś mogą być używane w pomieszczeniach. Ważne jest, aby przy ich użyciu zachować ostrożność i przestrzegać instrukcji, ponieważ wiele z nich zawiera silne toksyny, które mogą być szkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych.

Atrakcyjna oferta preparatów dla każdego domu i ogrodu

Ponieważ stawiamy na jakość i różnorodność naszej oferty, każdy preparat na osy i pszczoły, a także szerszenie, jaki u nas znajdziesz, pochodzi od sprawdzonych producentów. Wszystkie łączą w sobie skuteczność z bezpieczeństwem użytkowania. W wielu produktach znajdują się substancje czynne takie jak cypermetryna, esbiotryna, tetrametryna, butotlenek piperonylu, permetryna czy izopropanol. Na szczególną uwagę zasługują:

  • - preparat na szerszenie i osy w sprayu od firmy Bros,
  • - preparat do odstraszania os w aerozolu od firmy Sumin,
  • - bezzapachowy preparat na pszczoły, osy i inne owady Draker w formie koncentratu z firmy Vebi.

Interesuje Cię preparat na osy w ziemi? Wybierz jeden ze środków o szerokim zastosowaniu! Na przykład preparat odstraszający osy w postaci koncentratu z firmy Sumin lub Duracid z firmy Vebi. Taki produkt możesz bez obaw zastosować w ogrodzie, a przy okazji sprawdzi się też w budynkach mieszkalnych, użytkowych, zakładach produkcyjnych czy gospodarstwach. Co więcej, poradzi sobie zarówno z dorosłymi postaciami owadów, larwami, jak i pomoże z istniejącym już gniazdem. W naszym sklepie znajdziesz również mechaniczną pułapkę na muchy, osy i szerszenie, którą możesz wykorzystać w ogrodzie, na balkonie czy podczas wyjazdu wakacyjnego.

Jedno miejsce do zwalczania wszelkich szkodników

Warto przypomnieć, że preparat na odstraszanie os i szerszeni to tylko część naszej oferty! Asortyment sklepu jest bardzo szeroki. Znajdziesz więc u nas również inne środki biobójcze, odpowiednie do zwalczania innych owadów i mniejszych szkodników. Polecamy przede wszystkim:

 

Zapewniamy rzetelność i dokładność informacji. Pamiętaj, że odpowiedni preparat na osy i szerszenie to gwarancja skutecznej walki z tymi szkodnikami. Jednak bez względu na rodzaj problemu, nasz sklep oferuje produkty, które pomogą Ci z nim skutecznie z nim walczyć. Zapraszamy!

Zamknij wyszukiwarkę

{INPUT_SZUKAJ_OPIS}