Pomoc i kontakt

Konto

UkryjPokaż filtry

Filtruj produkty

Producent

Opcje dodatkowe

Bakłażan

Bakłażan - nasiona tej wyjątkowej rośliny, która zyskuje coraz większą popularność w Polsce, znajdziesz w naszym sklepie. Warto zainwestować w oferowane przez nas produkty, gdyż pochodzą one od profesjonalnych producentów, takich jak Clause czy Seminis. Nasiona bakłażana dedykowane są do różnego typu uprawy. W zależności od gatunku należy je zasiać pod osłonami, w tunelach lub bezpośrednio w gruncie (wytyczne od producentów znajdują się w opisach produktów). Koniecznie złóż zamówienie przez terminem siewu, aby cieszyć się dorodnymi i smacznymi zbiorami.

 

Bakłażan - zdrowy oraz smaczny

 

Nasiona oberżyny (inaczej bakłażana) sprzedajemy w wielu odmianach, dzięki czemu zaskoczysz niejednego klienta dorodnymi, nieraz mniej spotykanymi zbiorami. Pochodzące od renomowanych firm nasiona bakłażana holenderskie lub zagraniczne szybko rosną, a rośliny, które wzeszły, są nie tylko silne, ale i dorodne oraz rozkrzewione, co przekłada się na dorodne zbiory.

 

Jako sklep rolno-ogrodniczy dbamy o zadowolenie polskich przedsiębiorców i rolników, dlatego też stawiamy na wysoką jakość naszych produktów oraz atrakcyjne ceny. Oprócz nasion holenderskich i zagranicznych bakłażana kupisz u nas także:

 • nasiona holenderskie kwiatów, owoców, warzyw, ziół,
 • polskie nasiona, np. roślin strączkowych, brokułów, buraków i wiele innych.

z 1

Bakłażan Classic F1 10g Standard

Bakłażan Classic F1 10g Standard

Przechowalnia

189,30 zł

Oberżyna Epic 500 nas. Standard

Oberżyna Epic 500 nas. Standard

Chwilowy brak towaru

Przechowalnia

232,94 zł

z 1

Zamknij wyszukiwarkę

{INPUT_SZUKAJ_OPIS}